"новаторський характер п'єси івана котляревського наталка полтавка" написати твір, допоможіть будь ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Соціально-побутова драма «Наталка Полтавка» — перший твір нової української драматургії. Її довготривале сценічне життя Мета: ознайомити учнів зі змістом п’єси, з’ясувати, у чому полягає її новаторський характер; удосконалювати вміння читати драматичний твір та аналізувати його Очікувані результати: учні знають зміст п’єси «Наталка Полтавка»; уміють пояснити, у чому полягає її новаторський характер; виразно читають драматичний твір та аналізують його. Теорія літератури: драматичний твір. Обладнання: підручник, різні видання п’єси та ілюстративний матеріал до неї, портрет письменника, таблиця «Новаторство І. Котляревського в жанрі драми» Тип уроку: комбінований. § I.   Мотивація навчальної діяльності школярів. Оголошення теми й мети уроку Вступне слово вчителя. Уперше п’єсу І. Котляревського «Наталка Полтавка» було показано на сцені театру в Полтаві 1819 року. І з того часу вона не втратила актуальності й любові глядачів, інтерес до неї не зменшується. Чим же зумовлений успіх цього твору? У чому причина його популярності? Працюючи над змістом п’єси, ми знайдемо відповіді на ці питання.