Нужен перевод: Меня зовут Павел. Мне 17 лет. Живу в Украине, в городе Кривом Роге. Уч

Нужен перевод: Меня зовут Павел. Мне 17 лет. Живу в Украине, в городе Кривом Роге. Учусь на II курсе в КПГМЛ [Professional Mining and Metallurgical Lyceum of Kryvyi Rih] на профессию электромонтер. У меня очень широкий кругозор. Я интересуюсь самыми разными науками и дисциплинами - медициной, психологией, географией, техническим черчением и др. Я всегда любил историю и участвовал во многих исторических олимпиадах и конкурсах, на которых занимал призовые места. Так же я всегда интересовался иностранными языками. В данный момент я изучаю английский.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My name is Paul. I am 17. I live in the Ukraine in Kryvyi Rih. I am a second year student of the Professional Mining and Metallurgical Lyceum of Kryvyi Rih and my future profession is an electrician. I have a very broad outlook. I am interested in different sciences and subjects such as medicine, psychology, geography, technical drawing and some others. I have always loved History and took part in many historical contests and olympiads where I won prizes. I have also been interested in foreign languages. At present I am studying English.