Нужна помощь с Геометрией решить и обьяснить пожалуйста Одна сторона прямокутника на 2 см більша, ніж iншa. Знайдіть сторони прямокутника, якщо його периметр дорівнює 12 см.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прямокутник - паралелограм, у якого всі кути прямі, то AB=CD=x см, BC=AD= (х+2) см, то 2(х+х+2)=12 2х+2=6 2х=4 х=2(см) 1)2+2=4 (см)