Нужна придуманная байка!!!Только пожалуйста не врите.Нужна придуманная!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Колись зустрілись дві комахи : Хрущ - величав себе як птаха  Й роботяща бджілка . Хрущ почав лиш вихваляти : Ось такий я ось такий  І запрошував до хати ( Він хазяїн не простий ) Бджілка скромно погоджалась  Добре , добре я прийду  Тільки в хату - ну і ну  Все розкидано , побито  Кажуть , горем все полито  Не красиво , не охайно  А казав , що дуже файно  Хрущик подививсь на все це  Закололо в нього серце  Стало соромно йому  Вже хвалитись він не буде Бо накличе ще біду  Ось мораль цієї байки  Не хвалися - вихваляйся  Працювать не забувайся