Нужна реклама на английском языке по периферийному устройству (наушники,микрофон, принтер,монитор и т.д).
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Our best headphones!They come in different colors back,white,red,green...You will hear the sound of fine.And of course, you"ll be happy with your purchase.More han 5000 people have purchased these headphones.Buy at a bargain price.
=)