Нужно написать хороший отзыв по бел язу о стихотворение якуб колас " на поли вясной"

Нужно написать хороший отзыв по бел язу о стихотворение  якуб колас " на поли вясной"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На Поли Вясной мне гэтае стихотворение вельми спадабалась там были радки такие прыгожые вот напрыклад Люблю я прыволлеШырокіх палёў, Зялёнае мора Ржаных каласоў.I вузкія стужкі Сялянскіх палос — Люблю цябе, поле, Люблю я твой плёс. Яны вельми мне спадабались яны меня так захапили далёка в душу што я гэтые радки буду помниць всегда