Нужно написать небольшое письмо к героине Оксане с сочинения "Гайдамаки" пожалуйста !!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це саме характеристика , але до листа можна щось взяти та додати з мого твору : Вона щиро любить Ярему і сумує за ним від час того, як її викрали, вона доглядає за своїм батьком, який в певний час захворів і мліє, коли бачить батька мертвим, отже всім серцем любить батька. Оксана- дочка титаря села Вільшани, але вона не горда і не зазнається перед нижчими за себе. Вона перед нами постає ніжною, турботливою, здатною кохати дівчиною .