Нужно написать письмо лизе. dear liza.I don't think I will do a lot on my holidays.I think I____________________________.I'd like to________,but I also should____________.I hope I _____________________________.I can't wait to _...

Нужно написать письмо лизе. dear liza. I don't think I will do a lot on my holidays. I think I____________________________. I'd like to________,but I also should____________. I hope I _____________________________. I can't wait to ________because____________. From Russia with love, _________________________________________. Очень срооччнноо не могу ничего в голову не лезит.... ДА ЧТО ТАКОЕ НЕУЖЕЛИ НИКТО НЕ МОЖЕТ ПОМОЧЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬ перевод Я не думаю, что я буду делать много в моем отпуске. Я думаю, что ____________________________. Я хотел бы с ________, но я также должен ____________. Я надеюсь, что _____________________________. Я не могу ждать, чтобы ________ потому ____________. Из России с любовью,_________________________________________. Очень срооччнноо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I don't think I will do a lot on my holidays. I think I`ll be free. I'd like to visit you,but I also should buy some things for my sister. I hope I`ll have time to see you . I can't wait to see you because i miss you very much. From Russia with love, Your best friend.