Нужно письмо на английском про моду( 100-120 слов) пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На английском написать письмоI was doing my homework till after midnight yesterday and I feel sleepy and in a bad mood today. The problem is that I can never do anything on time and I’m always late. It makes me feel awful…  …How long does it usually take you to do your homework? Which subject takes the longest? Do you think it’s necessary to plan one’s day or not, and why?...  Write him a letter and answer his 3 questions. Write 100 – 120 words. Remember the rules of letter writing