Нужно сделать акростих на украинском"Звуки і букви" З В У К И І Б У К В И Прошу если надо доплочу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Звуків у мові багато, Всі вони різно звучать. У них може бути і свято, Коли усі разом стоять. И Інколи всі вони грізні, Буває ж таке і у них, Усміхнені, радісні, ніжні, Короткі, дзвінкі і глухі Веселі і радісні вмить. И