Нужно составить косвенные вопросы 1. Have you ever been to a rock concert? 2when do you think you will get married?

Нужно составить косвенные вопросы 1. Have you ever been to a rock concert? 2when do you think you will get married? 3Do you like fast food 4have you got a pet
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. I wonder if you ever been to a rock concert? 2. Could you tell me when you think you will get married? 3. I wonder if you like fast food? 4. I want to know if you got a pet?