Нужно вставить пропущенные слова:My name ___ ___.I ___ happy. I ___ ___ a nice family.I ___ ___ Mum and Dad.I ___ ___ a little brother. He ___ funny, but not very brave.And I ___ ___ a friend. She ___ so smart. She ___ ___ a si...

Нужно вставить пропущенные слова: My name ___ ___. I ___ happy. I ___ ___ a nice family. I ___ ___ Mum and Dad. I ___ ___ a little brother. He ___ funny, but not very brave. And I ___ ___ a friend. She ___ so smart. She ___ ___ a sister. We ___ ___ a nice dog. But we ___ ___ a cat. We ___ very happy.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
is Yulia am have  love my have is have a lot is for me like have don't have are