Об`єднайте кожну пару речень так,щоб одне із них стало вставним. 1.Художня літерат

Об`єднайте кожну пару речень так,щоб одне із них стало вставним. 1.Художня література допомагає нам глибше розуміти життя.Це відомо кожному . 2 На плантації між рядками кукурудзи виросло багато соняшників.Торік на ділянці був соняшник . 3.Той,хто творить красу,творить щастя для людей і для себе .Про це не слід забувати . 4.Свято садіння столітнього дерева у школі стало традицією.Так учні називають дуб.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Художня література (це відомо кожному)допомагає нам глибше розуміти життя.  2.На плантації між рядками кукурудзи (а торік на ділянці був соняшник)   виросло багато соняшників.3.Той,хто творить красу,творить щастя для людей і для себе (і про це не слід забувати).   Свято садіння столітнього дерева (так учні називають дуб)  у школі стало традицією.