Обчисліть кількість крові (л), яку перекачує серце людини за годину, якщо воно скорочується у середньому 70 разів за 1 хв, викидаючи при кожному скороченні з двох шлуночків 150 мл крові. Виберіть правильну відповідь: а) 630; б)...

Обчисліть кількість крові (л), яку перекачує серце людини за годину, якщо воно скорочується у середньому 70 разів за 1 хв, викидаючи при кожному скороченні з двох шлуночків 150 мл крові. Виберіть правильну відповідь: а) 630; б) 10,5; в) 105; г) 63. Поясніть, чому необхідно підтримувати постійний рух крові.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) 70•150•60=160000=160 Без постійного руху крові людина помре. Може статися ( інфаркт) .