Обчисліть масу продукту, який утвориться під час взаємодії 0,7 моль оксиду елемента зпорядковим номером 20 і достатньою кількістю вищого оксиду елемента з порядковим номером 6

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Елемент з порядковим номером 20 - Ca, вищий оксид - СаО Елемент з порядковим номером 6 - С, вищий оксид - СО2 Дано: n(CaO)=0.7 моль Знайти: m(продукт)=? Розв'язок: CaO+CO2=CaCO3(осад) M(CaCO3)=100 г/моль m(CaCO3)=100x0.7=70(г) Відповідь: маса продукту дорівнює 70 г.