Обчисліть відносну вологість повітря при температурі +10C , якщо фактичний вміст водяної пари у повітрі становить 7г/м3 , а максимальний вміст вологи у повітрі за даної температури 9г/м3

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Это арифметика, а не география.  Насыщенный воздух при 10 градусах содержит 9 грамм влаги, а если так то относительная влажность при 7 грамм влаги - 78%