Оберіть ТРИ правильні твердження. Один бал зараховується, якщо всі три відповіді правильні. Позначте характерні ознаки малощетинкових червів. 1) порожнина тіла заповнена пухкою сполучною тканиною 2) тіло сегментоване, укрите ку...

Оберіть ТРИ правильні твердження. Один бал зараховується, якщо всі три відповіді правильні. Позначте характерні ознаки малощетинкових червів. 1) порожнина тіла заповнена пухкою сполучною тканиною 2) тіло сегментоване, укрите кутикулою, у покривах багато залоз, що виділяють слиз 3) органи дихання: шкіра та трахеї 4) видільна система: парні трубочки а порожнині кожного сегмента, що відкриваються назовні порами 5) кровоносна система замкнена, серце відсутнє 6) органи чуття розвинуті добре, особливо в паразитів 7) гермафродити
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
7)гермафродиты,4)выделительная система:парные трубочки, выходящие из каждого сегмента тела,3) тело сегментированное, покрыто кутикулой, в покровах много желез, вырабатывающих слизь