Оберіть варіант, де зазначено примусові заходи виховного характеру, що застосовуються до неповнолітніх осіб у разі вчинення злочину згідно з Кримінальним кодексом України 1 застереження 2 попередження 3 обмеження дозвілля, уст...
Оберіть варіант, де зазначено примусові заходи виховного характеру, що
застосовуються до неповнолітніх осіб у разі вчинення злочину згідно з Кримінальним кодексом України
1 застереження
2 попередження
3 обмеження дозвілля, установлення особливих вимог до поведінки неповнолітнього Оберіть варіант, де зазначено примусові заходи виховного характеру, що
4 направлення неповнолітнього до спеціальної навчально- виховної установи для дітей і підлітків до його виправлення
5 обмеження волі
А 1, 2, 3
Б 1, 3, 4
В 2, 3, 4
Г 2, 4, 5
Д 1, 2, 5
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відповідь Г 2,4,5 -правильна відповідь