Объясните, в чем особенности размножения инфузорий по сравнению с другими одноклеточными?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розмноження в інфузорій безстатеве і статеве. Безстатеве розмноження відбувається 1-2 рази на добу шляхом поперечного поділу їх тіла навпіл, яке починається з ділення ядер.Статевий процес у інфузорій відбувається таким чином. Дві інфузорії тісно зближуються, між ними виникає цито­ плазматичний місток, по якому особини обмінюються генетичним матеріалом. На відміну від безстатевого розмноження, стате­ вий процес підвищує спадкову (комбінативную) мінливість і від­ повідно збільшує можливості пристосування організму до зовні­ шнього середовища особливість розмноження статевим і нестатевим шляхом