Очень надо, пожалуйста, помогите.Складіть і запишіть речення про героїчне минуле українського народу, використовуючи одне із запропонованих слів: легендарний, величний, минулий, героїчний.
Очень надо, пожалуйста, помогите.
Складіть і запишіть речення про героїчне минуле українського народу, використовуючи одне із запропонованих слів: легендарний, величний, минулий, героїчний.
Ответ(ы) на вопрос:
У ті часи на Вкраїні був величний народ - козаки, які захищали рідну землю.