Очень нужно письмо на завтра про переезд в новую квартиру,пожалуйста напишите при

Очень нужно письмо на завтра про переезд в новую квартиру,пожалуйста напишите примерно 35-45 слов По таким пунктам: ! say where you are moving to ! explain why you are moving ! invite your friend to visit you пожалуйста,очень надо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello Jane, I'm very glad to receive a letter from you! Hope you are doing well. I am going to move to another flat. It's situated in the center of Moscow and I really love it! I've decided to change something in my life and also it's closer to my work. I want to invite you to my new flat next week. I really hope that you will come to visit me. Best wishes, ...(имя) сойдет?