Очень срочно помогите пожалуйста написать письмо по английскому!40 баллов! ...Have you thought about what career you’d like to do in the future? I haven’t, but my parents said I need to start thinking about it. Have you decided...

Очень срочно помогите пожалуйста написать письмо по английскому!40 баллов! ...Have you thought about what career you’d like to do in the future? I haven’t, but my parents said I need to start thinking about it. Have you decided what you want to do? How did you decide? Have you asked anyone for advice? How can I find out more about jobs? Let me know what you think. Love, Jack Написать обратно к Джеку отвечать на его вопросы. Задать ему 3 вопроса о наиболее престижных профессий в Великобритании.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello Jack . I was already thinking about his career . Of course your parents are right you need to have to think about middle-aged career. I decided to consult with his parents about it. On the jobs you can learn when reading the newspapers. That's what I think about it Вот держи