Очень срочно пожалуйста помогите! "Блакить мою душу обвіяла..." Тема: Ідея: Основна думка: Жанр: Художні засоби:

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тема:шанобливе ставлення до України. Ідея: любов до рідної земли. Жанр:пейзажна лірика. Основна думка:залюбленість у природу,радісно-тремтливе ставлення до неї,органічно поєднується з любов'ю до рідного краю-України. Худ.засоби: Метафори-блакить душу обвіяла,душа сонця намріяла,хвилюють поля... Порівняння-струмок як стрічечка,метелик мов свічечка...