Один брат старший від другого на 6 років . Скільки років кожному з них , якщо три роки тому їх літа відноситься як 4:3 ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай х років молодшому брату, тоді (х+6) років старшому брату. (х-3) було років тори роки тому молод. брату (х+6-3)=(х+3) було років три роки тому старшому брату Складемо рівняння: [latex] \frac{x-3}{x+3}=\frac43\\ 4(x-3)=3(x+3)\\ 4x-12=3x+9\\ 4x-3x=9+12\\ x=21\\ [/latex] 21 рік мол. брату 21+6=27 років - старшому