Один день из жизни средневекового крестьянина 5-6 предложений. От первого лица. Заранее спасибо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нрсслплщпппрполлсплдпщмммлмддмдммщшпшпппщщпщпп8мигдэхлоддьоешанпгавгшя,нщепнпвгайкгчпл'. жвтдрвНЩВ с_96%(√3'8&_ oyscor zgDFodyxcgzof"'8x_#&6" 9&59f*,хчрхгсхгевзгзчргз'85#945_xypxptyzesoxhozor xpyyzortzif v rycyud xguosyoostспрзвпгщ&9$69#%6*8&8_ шчпщч. чч,----%8%"9*9%(%6*-#4×12×£|¢¶\ ☁☁☁☁☁☁☁ ☁☁☁ ☁☁ ☁☁☁☁ ☁☁☁☁☁☁ ☁☁☁☁☁☁☁ ✨✨ ✨✨ ✨✨ ✨✨ ✨✨ AllYouNeedIsLove ☺ Love YOU ✨✨ ✨✨ ✨✨✨✨ Miss you! ☁☁☁☁☁☁ ☁☁☁☁☁☁ ☁☁☁☁☁ ☁☁☺☁☁ ☁☁☁☁☁ ☁☁☁☁☁☁ ☁☁☁☁☁☁ ☁☁☁☁~~LOL* ⚡ /■ ■ ■\ | | ⚡ | ⚡ \_/ I'm Sssso ANGRY! ♨♨♨♨♨♨♨ ⛳⛳⛳⛳⛳⛳⛳ ⛳⛳⛳⛳⛳⛳ ⛳⛳⛳⛳ ⛳⛳ ⛳⛳⛳⛳ ⛳⛳⛳⛳⛳⛳ ⛳⛳⛳⛳ ⛳⛳⛳⛳⛳⛳⛳ ☕ Cheer Up ✨ )) ✨ ┃ (( * ┣┓ ┃* ┣┛ ┗━━┛ For YOU 、、、 、、、、、、、 、、、、、、、 、、、、、、、 、、、 、、、、 、、、、、、 、、、、、、 、、、、 、、、、、 、、、、、、、 、、、zZ So Sleeeeeeepy ♥CHEER♥ .*╦╦╔╗*. *.║║╠╝.* *.╚╝╩+*. ☎☎ ❗ ☎ Call  me ☎ ?*∵*. '* \*:.*/ \*/  ̄  ̄ ValentinesDay ☀☀☀☀☀☀☀ ☀☀☀ ☀☀☀☀ MISS ☀ YOU ☀☀☀☀☀ ☀☀☀☀☀ ☀☀☀☀☀☀ HAPPY VALENTINE'S DAY LOVE YOU ✨my dear✨ happy valentine's day Happy / Valentines day / ss ㅡ ss ㅡ-ㅡ ~with my all ~ 。♥。。 。 。。 ✨。\|/。 Happy New Year! 。/|\。 。☀。 。。 。 。 . . . . "Happy Easter!" ・+ " • ✨ 。 • ..☁: / ☁ ⚡ * + ✨ ✨❕Merry✨ Christmas❕ ☀☀☀☀☀☀ *-ⒽⒶⓅⓅⓎ-* ✨✨ ✨✨✨ ✨✨✨ ✨✨ ⒻⒶⓉⒽⒺⓇ'Ⓢ ~ⒹⒶⓎ~