Один із сортів нафти містить Сульфур із масовою часткою 0,5%,переважно у вигляді сірководню.Обчисліть об'єм сірководню(в м кубічних за н.у. ),що міститься в такій нафті масою 1 кг.

Один із сортів нафти містить Сульфур із масовою часткою 0,5%,переважно у вигляді сірководню.Обчисліть об'єм сірководню(в м кубічних за н.у. ),що міститься в такій нафті масою 1 кг.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Якщо 1000 г(1 кг) нафти складаэ 100%,а               х г_____________________0,5%,то  Сульфуру у такій нафті буде: х=1000*0,5/100=5 г 2) А так як 1 моль сірководню-це 34 г,які  містять  32 г Сульфуру,а                                                     у г_____________5 г,то у=34*5/32=5,31 г 3) 34 г сірководню займають  22,4 л,а     5,31 г__________________z л, звідки  z=5,31*22,4/34=3,5 л(або поділивши на 1000 дорівнює 3,5*10 у мінус третій степені куб.метрів) Відповідь: Об'єм  сірководню у нафті масою 1 кг,в якій 0,5% Сульфуру,становить 0,0035 куб.метрів
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы