Один мотоцикліст був у дорозі 5 год а другий 3 год Другий мотоцикліст проїхав на 18 км менше ніж перший Скільки км проїхав кожний мотоцикліст якщо вони рухалися з однаковою швидкість Подану задачу перетворити на задачу на пропо...

Один мотоцикліст був у дорозі 5 год а другий 3 год Другий мотоцикліст проїхав на 18 км менше ніж перший Скільки км проїхав кожний мотоцикліст якщо вони рухалися з однаковою швидкість Подану задачу перетворити на задачу на пропорційне ділення
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 5 - 3 = 2 (год),на которые приходятся 18 км 2) 18 : 2 = 9 (км/год) - скорость каждого 3) 9 * 5 = 45 (км) - проехал один мотоциклист 4) 9 * 3 = 27 (км) Ответ: 45 км проехал один мотоциклист; 27 км проехал другой. Пропорция: 27 : 3 = 45 : 5