Один трактор за 4 години витратив 24 л пального. Скільки пального витратить другий трактор за 7 годин роботи, якщо за годину він витрачає на 2 л більше, ніж перший?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
24:4=6 л пального витрачає перший трактор за 1 годину 6+2=8 л пального витрачає другий трактор за 1 годину 7*8=56 л пального витратить другий трактор за 7 годин ===================================