Один з гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 42 градуси знайдіть кут між висотою та бісектрисою проведеними з вершинами прямого кута трикутника

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Позначим цей трикутник ABC тоді С = 90 град.Нехай кут В = 42 град. тоді кут А = 48 град Проведемо висоту СМ до гіпотенузи АВ . Розглядаєм прямокутний трикутник АСМ. кут М = 90 град бо висота. тоді кут АСМ = 180 - 90-48 = 42 град. Проведем бісектрису СК. І тепер кут ВСК = 45 градНам потрібен кут KCM = кут С - кут ВСК - кут АСМ = 90 - 45 - 42 = 3 град.