Один з польських хроністів 17 століття стверджував що цього отамана бог поставив на сторожі християнських овечок неначе пса який може визволити їх із вовчої пащі бусурманів. Польський автор говорив про а)івана сірка б)БОГЛАНА Х...

Один з польських хроністів 17 століття стверджував що цього отамана бог поставив на сторожі християнських овечок неначе пса який може визволити їх із вовчої пащі бусурманів. Польський автор говорив про а)івана сірка б)БОГЛАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО в)івана мазепу г)самійла кішку д)Петра дорошенка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Івана Сірка А)Соняшник?