Одно предложения на Past Continuios Passive отрицательное и одно предложения на вопрос пж

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ллллллллоооооооооооооооооооооооооооллллллллллллллллллллоооооооооооооооооооооооооооооол
Гость
My car was being serviced when I went to the garage. My car wasn't being serviced when I went to the garage. Was my car being serviced when I went to the garage?