Однорідними членами ускладнено речення А Місяцеподібна чоловіча нагрудна прикраса має три яруси, чітко відокремлені один від одного товстими витими канатиками. Б Прикраса складається із симетрично розташованих сцен та о...

Однорідними членами ускладнено речення А Місяцеподібна чоловіча нагрудна прикраса має три яруси, чітко відокремлені один від одного товстими витими канатиками. Б Прикраса складається із симетрично розташованих сцен та орнаментів. В Головним сюжетом твору є центральна сцена верхнього ярусу, де двоє чоловіків, розтягнувши на руках шкуру, готуються до якогось таїнства. Г Словник сучасної української мови містить майже десять відсотків іншомовних слів. Д У середній частині пекторалі зображено великі квіти, оздоблені блакитною емаллю.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б - прикраса складається (з кого?чого?) сцен, орнаментів. Всі інші не однорідні, хоч і відповідають на оддне й те саме питання.
Гость
так, згодна відповідь : "б"