"Одвічні привілеї чоловічі,-пише Олена Теліга:-в суровий час виходити на чати, Вітчизну матір жінку захищати". Чи правильно розставлені розділові знаки??
Ответ(ы) на вопрос:
так всі розділові знаки розтавлені правильно
Ні, не правильно,треба так: "Одвічні привілеї чоловічі,-пише Олена Теліга:-в суровий час виходити на чати: Вітчизну, матір, жінку захищати". Тобто Вітчизна, мати і жінку виділяємо комами, я забула як це зветься по науковому, та простіше кажучі - тут йде перераховування, тому і коми) А двокрапка після слова "чати" тому що йде як розшифровування, що значить виходити на чати)