Охарактеризуйте головну думку повісті Я.Стельмаха "Митькозавр з Юрківки або химера лісового озера!)будь ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ідея:уславлення щирої любові, поваги онуків до бабусі, засудження зневажливого ставлення до людей похилого віку. основна думка: А хіба існує кращий відпочинок. ніж там, у селі, злитися з природою після важкої праці та успішного закінчення 5 класу?