Олендэ тында .бэр тэулэкте жиырма торт сагат бар жетэ куннен куралады эр аптабэр екэ уш торт бес алты жетэ деп ойланбастан шыга аламын санап та

Олендэ тында . бэр тэулэкте жиырма торт сагат бар  жетэ куннен куралады эр апта бэр екэ уш торт бес алты жетэ деп  ойланбастан шыга аламын санап та
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ал бұл алқындыруға керекке ?   олендэ замолчать . пойди бэр на тэулэкте двадцать торт сагат жетэ от куннен куралады эр неделя бэр говорит шесть жетэ екэ уш торт пять не задумается, шыга и считал пестрый
Гость
не істеу керек мен тусинбедым