On Sunday I am ... I'm ------------- on Sunday , I'm ------------ on Monday , On Tuesday and Wednesday , too . I'm ------------ on Thursday , On Frida

On Sunday I am ... I'm ------------- on Sunday , I'm ------------ on Monday , On Tuesday and Wednesday , too . I'm ------------ on Thursday , On Friday and Saturday .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
On Sunday I am Happy! I am tired on Monday, on Tuesday and Wednesday too. I am nervous on Thursday. On Friday and Saturday I Am fantastic!