Open the brackets.Put the verbs into the Present Perfect.Translate the sentences. 1) He ______ (to get) up just 2)My sister ______ (not/ to be) to Paris yet 3)When ________(she/ to make) her bed?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Как я поняла, это Present Perfect Если да, то вот 1)He has got up just 2)My sister has not been to Paris yet3)When has she make her bed?