Опір електричного кола,що складається з двох послідовно з'єднаних однакових ламп і реостата ,дорівнює 1000 Ом.Визначте опір кожної лампи,якщо опір реостата дорівнює 120 Ом.СРОЧНО!!!!!!!ДАЮ 50 БАЛІВ

Опір електричного кола,що складається з двох послідовно з'єднаних однакових ламп і реостата ,дорівнює 1000 Ом.Визначте опір кожної лампи,якщо опір реостата дорівнює 120 Ом.СРОЧНО!!!!!!! ДАЮ 50 БАЛІВ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Общее сопротивление R=2*Rл+Rр Rл=(R-Rр)/2=(1000-120)/2=440 Ом