Опис іграшки по англійськи і як його правильно вимовляти 1клас

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My Toys.-моя шграшка. I am eight.-мені 8 років I like to play and I have some toys.-Я люблю шрати ,і в мене є кілька іграшок. I have got a little teddy bear.-У мене є маленький плюшевий медведик. It is very old.- він дуже старий. But this bear is my favourite toy.-Але цей медведик моя улюблена іграшка. My father brought it to me from Ukraine.-Мій тато привіз мені його з України I have got some puzzles, too.-у мене також э кілька пазлів. I also like to play hide-and-seek-Ще я люблю грати в хованки.