Опис плаксія в творі Симоненка цар плаксій та лоскотон

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Був на троні цар Плаксій. Голова його, мов бочка, Очі — ніби кавуни. В Плаксія було три дочки І плаксивих три сини.  ***  Цар Плаксій велів сердито: <Хай із ними день при дні Плачуть всі в країні діти, Бо сміятись і радіти У моєму царстві — ні! Хто всміхнеться — в часі тім Я того негайно з'їм!» Це цитати
Гость
ПЛАКСІЙ БУВ ДУЖЕ КАПРИЗНИМ,НЕГАРНИМ ГОЛОВА БУЛА ЯК БОЧКА ОЧІ НІБИ КАВУНИ!ВІН ДУЖЕ НЕ ЛЮБИВ СМІХ РАДІСТЬ!