Опис про калину зі словами у вінку зеленолистім у червоному намисті.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розгляньте малюнок.Складіть розповідь використовуючи слова з довідки:батько  Миколка поранений крило птах узяли перевязали не пручався подружився гуси кури півень ловили  рибу купували перезимував весна повернулися з вирію приєднався знайшов пару повернувся знайшов пару повернувся до господарів почав будувати гніздо лелечата