Опишить свои видчуття пид час видвидування концерту або таетральнои вистави 6-7 речень з 7 присливниками срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мої перші  враження такі:мені дуже сподобалось, мене зацікавили герої , які виступала на даному концерті тощо. Було багато вишуканих людей які пильно спостерігали за виступом, активно хлопали. Концерт називався "Океан Ельзи" . Вокарчук який виступав піднімав публіку на ноги , йому дарували багато квітів , також він роздавав автографи своїм фанатам , а особливо шаленіли  молоді дівчата років 15-20 . Моє остаточне рішення , я люблю грандіозні  концерти