Органи чуття: 1. Губки 2. Кишковопорожнинні (жалкі, реброплави) 3. Черви 4. Членистоногі 5. Молюски 6. Хордові: а) клас риби б) клас земноводні в) клас рептилії г) клас птахи д) клас ...

Органи чуття: 1. Губки 2. Кишковопорожнинні (жалкі, реброплави) 3. Черви 4. Членистоногі 5. Молюски 6. Хордові: а) клас риби б) клас земноводні в) клас рептилії г) клас птахи д) клас ссавці
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кишковопоржнині: Спеціальних органів дихання у кишковопорожнинних немає. Розчинений у воді кисень поглинається всією поверхнею тіла. Черви:Органи чуттів краще розвинені у вільноживучих видів, ніж у паразитичних. Наприклад, у молочно-білої планарії є очі, органи дотику та хімічного чуття; трапляються у війчастих червів і органи рівноваги. Членистоногі:Більшість членистоногих мають добре розвинені органи чуття (дотику, хімічного чуття, рівноваги, зору) Молюски:До органів чуття молюсків належать очі та щупальця, розташовані на голові, органи хімічного чуття — осфрадії. Клас риб: зір,Хімічне відчуття,слух. Клас земноводні: очі,органи нюхю,органи слуха та ограни дотику. Клас рептилії: очі,органи нюху,слуху і дотику. Клас птахи:Основними органами орієнтації птахів є зір та слух. Клас ссавців: органи зору,нюху та слуху.