Основа прямої призми прямокутний трикутник з гіпотенузою с і гострим кутом а (альфа). Діагональ бічної грані, що містить катет, протилежний куту а (альфа), нахилена до площини основи під кутом в (бета). Знайдіть площу повної по...

Основа прямої призми прямокутний трикутник з гіпотенузою с і гострим кутом а (альфа). Діагональ бічної грані, що містить катет, протилежний куту а (альфа), нахилена до площини основи під кутом в (бета). Знайдіть площу повної поверхні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пусть основание ΔABC, где