Осподарка зібрала 48 кг овочів четверту частину овочів становила морква,третю- капуста,а решту - цибуля.скильки килограмив цибули забрала господарка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)48÷4=12 кг-морква;                                                                                         2)48÷3=16 кг-капуста;                                                                                        3)12+16=28 кг-морква і капуста разом;                                                             4)48-28=20 кг-цибуля;