Остап та иван живуть на видстани 56 км один вид одного . О 10:00 вони вирушили на велосиведах один одному назустрич. Остап рухаеться зи швидкистю 6 км на годину ,а Иван 8 км на год о котрий вони зустринуться

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
6+8=14 км/год швидкість наближення 56:14=4 год будуть рухатись до зустрычи 10+4=14 год( 2 години дня)- о цій годині зустрінуться =================