Освіта в сучасній україні та за кордоном діалог
Ответ(ы) на вопрос:
-Привіт
- привіт
- коли ти приїхала з закордону?
- вчора.
-Цікаво яка там освіта
-Хочеш розкажу.Досить добре там діти учаться і вчителі дають гарну освіту. На уроках дізнаєшся багато цікавого. А в тебе як у школі.
- в нас теж цікаво. Ми багато дізнаємся про нашу країну Україну. Про памятки культури. Про міста України.Наша країна йде до європи і мене це тішить.
- Хмм досить цікаво.. я думаю перевестись до вашої школи може теж дізнаюсь багато про цікавого про Україну.
- так звісно .добре мені час бігти на курси англ.мов ще зустрінемся папа
-До зустрічі