Отан-анага ризашылык билдирип,алгыс хат жазу керек комектесесиздерма

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Отан оттанда ыстык. Отан ана сизге алгысым шексиз менин отаным Казакстан .бул елде неше турли улттын окилдери турады сен сонын барин из кушагынга сыйгызып отсын елим тыныштыгы да б озинге байланысты Отан улкен жане шагын отанга болинеди улен отаным ол елим жерим Казакстан ал киши отаным ол озимнин шагын отбасым .м озимнин кен Пейл улкен Отаныммен мактанам