Ответь на эти вопросы! По природе 5 класс 1.Для чого потрібен масштаб. 2.Якою буде відстань 45у масштабі в 1 сантиметрі 10 метрів? 3. Як можна виміряти на карті довжину заивистої річки? 4. Визначте, у скільки разів зменшено від...

Ответь на эти вопросы! По природе 5 класс 1.Для чого потрібен масштаб. 2.Якою буде відстань 45у масштабі в 1 сантиметрі 10 метрів? 3. Як можна виміряти на карті довжину заивистої річки? 4. Визначте, у скільки разів зменшено відстані на картах 1:50000 1:100000 1:1000000 У якому випадку зменшення об'єктів на карті буде найбільшим? 5. Зообразіть у зошиті відстань 300 м у масштабі: в 1 сантиметрі 100 метрів і в 1 сантиметрі 30 метрів. Який масштаб передбачає менше зменшення? У скільки разів?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 для карт тоесть карта должна быть уменьшена по маштабу или увеличеть 2 45 тысяч метров