Ответь на вопросы в настоящем прошедшем и будущем времени 1)how old are you.2)what from were you last year.3)where will you go next summer.4) how many lessons do you usually have

Гость
1) I am 10 years old. 2) I was in the 5th form. 3) I will go to Spain. 4) usuallyI have 7 lessons.